DOUME Misja w Kamerunie
Aktualnosci O nas Adopcja serca Wolontariat Akcja GAPO Galeria Forum Kontakt

 
Aktualnosci
21-08-2012 18:25
Dobrze, tylko odwrotnie Tak mawiał jeden z moich profesorów jeszcze w zamierzchłych czasach szkoły średniej, kiedy ktoś źle odpowiedział na zadane pytanie. Nie ma jak pozytywne podejście.
..
Jeśli ten wpis się ukazuje, to tylko dlatego, że wybrałem się do miasteczka, gdzie internet działa z zawrotną prędkością ok. 3-30 kbps (fachowcy będą wiedzieli o co chodzi, a niefachowcom powiem, że to tak jakby ktoś chciał zobaczyć jakąś stronę, poszedł na kawę i powrocie ucieszył się z pierwszych ukazujących się znaków...)
Jest dobrze...
W Europie, w świecie też tak przecież kiedyś było... w latach '90.
Tyle, że nawet tutaj było już z tym lepiej. Teraz jest właściwie coraz gorzej.
Więc, jest dobrze, tylko....

ps.U mnie na wsi właściwie na razie nie ma co marzyć o jakimkolwiek połączeniu. A przed urlopem było dobrze. Teraz też jest dobrze, tyle, że... Podobno są jakieś lepsze systemy, w cenie takiej, że właściwie zadowolę się słowem podobno...

::Skomentuj

21-08-2012 22:44
Dobrze, tylko odwrotnie. Szczęść Boże.
Tytułowe stwierdzenie bardzo mi się podoba. Chyba zacznę stosować w mojej pracy. Za "chwilę" rozpoczyna się rok szkolny.

Księże Mirku więcej optymizmu poproszę. Może tak "ni stąd ni zowąd" (wie Ksiądz o co chodzi) te "lepsze systemy" znajdą się na wyciągnięcie ręki. Może Bóg Ojciec, nasz kochający Tatuś ma już przygotowany „prezent”, tylko czeka na odpowiednią chwilę, aby go wręczyć swojemu kochanemu dziecku, czyli Tobie.

Życzę cierpliwości.
Serdecznie pozdrawiam.

Janina K.

::Skomentuj

29-08-2012 23:48
o, to chyba ksiądz chodził do tej szkoły co mój mąż, bo jemu mówili "bardzo dobrze, 3+" ;)

MK

::Skomentuj



Zapraszamy do galerii:




PLN
EUR
USD
>

Czy wiesz że....

...Czy wiesz, że Polska mogła mieć kolonię w Kamerunie?

Zalazek polskiej kolonii w Kamerunie powstał w 1882 roku za sprawš polskiego podroznika i badacza Afryki, Stefana Szolca-Rogozińskiego. Spedzil on w Afryce ponad dwa lata. W 1884 r. otrzymał od tamtejszych klanów ziemię i założył polska kolonię, która miała powierzchnię zaledwie 30 kilometrów kwadratowych. Niestety kilka miesięcy pózniej, przybyli na te tereny Niemcy i Anglicy. Niemcy zaczęli w ekspresowym tempie podpisywać z tubylcami +traktaty+ i przejmować ich ziemię. Rogoziński oddal polskš kolonię pod protektorat brytyjski. Powrócil do kraju, przekazujšc kolekcje etnograficzne muzeum krakowskiemu, a antropologiczne Akademii Umiejętnosci w Warszawie. W 1885 r.zginał w Paryżu pod kołami omnibusa.
Jesli masz propozycję, sugestię, zapytanie itp.
napisz poniżej...
Napisz swój adres email, jesli chcesz otrzymywać najnowsze informacje...
 

EMO
odwiedzin od 3.2.2006